Kalba
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos
Sutinku

Prasmingų pirkinių oazė pietiniame sostinės pakraštyje

Kur sostinėje galima prasmingai praleisti laiką su visa šeima, apsipirkti, pavalgyti nesugaištant brangaus laiko? Šiandien pasiūla išties nemaža. Prekybos centrai „miegamuosiuose“ rajonuose turi ir pliusų, ir minusų. Jei toks centras yra arčiau namų, ar visuomet rasime vietą automobiliui, ar viską nusipirksime, ko tikimės, užsukę tik į vieną parduotuvę? Įvertinę asmeninius poreikius, atstumą, laiką bei galimas spūstis, norime, kad kliūčių apsiperkant būtų kuo mažiau. Be to, visada smagu atrasti kažką nauja

Pietinio Vilniaus įvaizdis per keletą pastarųjų metų neatpažįstamai pasikeitė. Prie vienos svarbiausių Vilniaus transporto arterijų- Žirnių g., vadinamojo pietinio aplinkkelio, šalia  IKEA parduotuvės, vienoje naujausių Vilniaus gatvių, pavadintoje Vikingų vardu,  įsikūrė ir trečiąjį gimtadienį švenčiantis skandinaviško stiliaus prekybos slėnis NORDIKA. Jį galima pasiekti iš įvairių miesto vietų, sugaištant nedaug laiko bei patiriniant kuo mažiau nepatogumų, pradenat nuo automobilių parkavimo aikštelių, baigiant prasmingu apsipikimu.

Perspektyvus bei dinamiškai besivystantis „oro uosto“ sostinės rajonas nekilnojamojo turto vystytojų ir investuotojų akį patraukė prieš penketą metų, nes yra arti centro, čia galima greitai atvykti beveik iš visų miesto vietų. Taip pat įvertintos palankios rajono plėtros perspektyvos ir tai, kad dėl gero susisiekimo  jį pasiekti galima greitai bei patogiai iš bet kurio taško ir netgi atokesnių vietų: Vilniaus, Šalčininkų, Trakų rajonų.

Prieš trejus metus čia pastatytas skandinaviško tipo prekybos slėnis, siūlantis šeimai, vaikams, namams, naujakuriams, augintiniams ir sportui bei laisvalaikui skirtas prekes džiaugiasi didėjančiais lankytojų srautais. NORDIKA plotas siekia 38,5 tūkst. kvadratinių metrų. Šiandien čia savo prekes siūlo tokie mažmeninės prekybos lyderiai, kaip „Rimi Hypermarket“, „Senukai“, „Elektromarkt“, JYSK, vienas didžiausių Baltijos šalyse vaikiškų prekių ,,BabyCity/ToyCity“, „PetCity“, ,,Garmin“ ir t.t. Prekybos slėnyje šiuo metu veikia daugiau nei 50 vietinių ir tarptautinių prekybos tinklų parduotuvių bei maitinimo įstaigų. Be jau išvardintų, reiktų paminėti restoraną „McDonald‘s“ su visą parą veikiančiu ,,McDrive“, vienintelį Lietuvoje baldų ir interjero prekių saloną PIER, tarptautinio sporto prekių tinklo „SportsDirect.com“ parduotuvę ir unikalų augintinių centrą „PetCity“ su parduotuve, priežiūros salonu bei veterinarijos klinika.

Kuo išsiskiria NORDIKA prekybos slėnis?

Parduotuvės čia išsidėsčiusios viename aukšte, patogiai segmentuotos, kad taupytų pirkėjų laiką. Prekybos slėnis NORDIKA yra šeimyniškas ir jaukus, labiau skirtas namų ūkio poreikiams. Daug privalumų suteikia didelė bei patogi automobilių stovėjimo aikštelė.

„Jame galima įsigyti prekių, kurios reikalingos namie kiekvieną dieną. Visų pirma – platus „Senukų“ ir „Rimi Hypermarket“ asortimentas. Čia rasite tai, ko būtinai gali prireikti jūsų mažyliams ar augintiniui, virtuvėje ar vonioje, sode ar garaže, darant remontą, statant ar atnaujinant namus, planuojant laisvalaikį. NORDIKA išsiskiria iš kitų prekybos centrų tuo, kad yra netradicinis, kitaip į pirkėjų lūkesčius žvelgiantis prekybos slėnis“, – sakė Indrė Makauskaitė, prekybos slėnio NORDIKA rinkodaros projektų vadovė.

Prekybos slėnis populiarus gyvūnus laikančių vilniečių tarpe. Čia veikia ne tik naminių gyvūnų prekių parduotuvė, bet ir veterinarijos klinika. Joje atliekamos visos gyvūnų priežiūrai reikalingos operacijos, gydymo ir net grožio procedūros. Beje, kol apsipirkinėjate, savo augintinį galite palikti „PetCity“ specialistams.

Dar vieną didelę klientų dalį vilioja gausus sporto ir laisvalaikio prekių pasirinkimas. Sportuojantys bei aktyvų laisvalaikį mėgstantys vilniečiai čia gali įsigyti sportinę aprangą, batus, įvairių sporto šakų bei laisvalaikio inventorių.

„Prekybos slėnis NORDIKA populiarus tarp pietinio Vilniaus rajono gyventojų bei naujakurių. Visų pirma, šia kryptimi plečiasi miestas ir artėja diena, kai NORDIKA bus ne pats piečiausiai nutolęs prekybos centras, o naujo aktyvaus prekybinio rajono centras“, – sakė prekybos slėnio NORDIKA valdytoja Jurgita Viršilienė.

„Stebime savo klientų elgesį, pirkinių krepšelio dydį ir džiagiamės, kad mūsų lankytojams laisvalaikio leidimas su šeima ir draugais prekybos centre nėra prioritetas. Greitai ir patogiai apsipirkus, laikas leidžiamas, tikėtina, gamtoje, su šeima, draugais, artimaisiais ilsintis. – sakė  J. Viršilienė. Ji pridūrė, jog šis laiko leidimo būdas atkeliauja būtent iš Skandinavijos.

Atvykti nesudėtinga

Vakarų valstybėse įprasta, kad dideli prekybos centrai kuriasi miestų pakraščiuose, kur patogesnės eismo sąlygos, mažiau spūsčių ir lengva atvykti. Todėl prekybos slėnis NORDIKA pamažu keičia vilniečių bei miesto svečių įpročius. Nors Vikingų gatvė miesto pakrašty, iš centro ją galima pasiekti išties greitai. Apskaičiuota, kad teritorijoje, iš kurios iki prekybos slėnio NORDIKA galima atvažiuoti per 5-10 min, gyvena apie 200 tūkst. žmonių. Įrengus vakarinį aplinkkelį šis skaičius dar labiau išaugo.

„Daugelis vilniečių vis dar mano, jog NORDIKA yra tolokai nuo miesto centro, miesto pakraštyje, netoli oro uosto, iki kurio labai sudėtinga nuvažiuoti tiek viešuoju  transportu, tiek nuosavu automobiliu. Iš tiesų pietinė miesto dalis, kurioje yra įsikūręs ir oro uostas, ir mes, šiuo metu bene lengviausiai pasiekiama aplinkkeliu beveik iš bet kurio miesto taško. Tai mes ir norime pabrėžti, jog pas mus atvykti vilniečiams, rajono gyventojams ar  sostinę lankantiems svečiams tikrai nėra sudėtinga“, – sako I. Makauskaitė, prekybos slėnio NORDIKA rinkodaros projektų vadovė.

Keliaujantiems viešuoju transportu pasiekti prekybos slėnį NORDIKA taip pat paprasta. Nuo Konstitucijos pr., taip pat nuo V. Kudirkos aikštės per visą senamiestį, Pylimo gatve čia važiuoja 88 numeriu pažymėtas autobusas, kuris prilygsta greitajam miesto autobusui ir nestoja kiekvienoje stotelėje, todėl kelionė neprailgsta. Iš autobusų stoties E aikštelės į prekybos slėnį atvyksite su 1-ojo arba 2-ojo maršruto autobusais. Keliauti galite ir 3G greituoju autobusu iki oro uosto. Ten, sulaukus 1-ojo, 2-ojo arba 88-ojo maršruto autobusų ir porą minučių pavažiavus vieną stotelę, jau būsite atvykę į prekybos slėnį.

Dalintis: