Kalba
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos
Sutinku

Mobili linija

Darbo laikas

I–VI: 10:00–21:00
VII: 10:00–20:00

+37065966609
nordika@mobili.lt
www.mobili.lt/

Mūsų salone rasite gausų išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir jiems skirtų priedų, bei aksesuarų pasirinkimą. Salone dirbantys ekspertai padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį produktą, atskleis išmaniųjų telefonų ir planšečių galimybes. Taip pat pas mus galimas ir mobiliųjų telefonų taisymas.

Be telefono – kaip be rankų? Pasirūpinkite, kad visi jo gedimai būtų sutvarkyti greitai ir profesionaliai! „Mobili taisykla“ užtikrins kokybišką pogarantinį telefonų tvarkymą. Čia atliekamos paslaugos: ekrano, baterijos, įkrovimo lizdo ar galinio dangtelio keitimas, ekrano užrakto nuėmimas, duomenų saugojimas ar šalinimas, programinės įrangos atnaujinimas bei kiti aktualūs tvarkymo ar priežiūros darbai. Net jei atrodo, kad telefonui nebėra šansų veikti – atneškite jį „Mobili taisykla“ meistrams. Galbūt jie jūsų mylimą prietaisą prikels naujam gyvenimui.

Dalintis: