Kalba
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos
Sutinku

Ponas balionas

Darbo laikas

I–VI: 10:00–21:00
VII: 10:00–20:00

+37064999319
parduotuve@prisipusksypsena.lt

Ponas Balionas – balionų meno meistrai, kurie ne tik sukurs šventę iš balionų, tačiau ir padės ją sukurti  Jums patiems. Pas mus rasite didžiausią balionų pasirinkimą kiekvienos šventės proga!

Ponas Balionas – balionai ir net muilo burbulai iš balionų!

Kreipkitės – balionai ir kiti netikėčiausi balionų sprendimai Lietuvoje ir ne tik!

Taip pat mums galite patikėti supakuoti dovanas, kol apsipirkinėjate.

  • Prekyba balionais. Pas mus rasite didžiausią balionų pasirinkimą kiekvienos šventės progai!
  • Balionai su heliu. Paprastas, tačiau kartu ir neįprastas sprendimas Jūsų artimojo ar Jūsų šventei. Siūlome įvairiaspalvius latekso ar teminius folinius balionus, kuriuos galėsite dovanoti ar puošti šventės vietą. Manote, jog didesnis balionas – didesnis efektas? – rinkitės metro skersmens balionus! Vakarinėje dalyje siūlome leisti šviečiančius balionus į dangų!
  • Dekoravimas balionais. Norite standarto – įprastų helio balionų ar girliandos palubėje? Tačiau galbūt išraiškingiau būtų tortas iš balionų?!! Kreipkitės – įgyvendinsime net pačias nerealiausias Jūsų fantazijas! Daugiau puošimų pvz.: http://www.ponasbalionas.lt/galerija.
  • Spausdinimas ant balionų.  Atsibodo standartiniai palinkėjimai ir paveikslėliai?  Norite unikaliai perteikti pasveikinimus ir mintis? Kreipkitės – atspauzdinsime Jūsų tekstą ant balionų, kuris visam įsirėš  atmintin!
  • Balionai dėžėje. Norite padaryti staigmeną šventės kaltininkui jo šventės dieną?  Išsirinkite tinkančios Jums temos balionus, kuriuos pristatysime prašmatniai supakuotoje dėžėje.  Gavėjas tikrai apsidžiaugs, kai vos pradėjus išpakuoti išskris puokštė netikėtų helio balionų!
  • Balionų lankstymas. Norite prasmingai užimti vaikus jų šventės dieną? Siūlome lankstymo iš balionų programėles, kurios metu vaikai ne tik pamatys neregėtų vaizdinių, tačiau ir patys galės kurti gaminius iš balionų!
  • Balionai fotosesijoms. Siūlome įamžinti Jūsų atžalų ar Jūsų šventę neįprastai – nuotraukomis su balionais. Rekomenduojame metrinius helio balionus, kurie tikrai neužgoš svečių fotografijose, tačiau priešingai – sukurs stulbinantį efektą!
  • Švenčių efektai. Norite dar daugiau netikėtumų? Balionų lietus ar konfeti, helio balionų paleidimas į dangų, šviečiantys balionai… – tereikia tik parinkti tinkamiausią akimirką ir šventė taps dar įspūdingesnė!
  • Dovanų pakavimas į balioną ir su balionais. Patirtis įrodė, jog daugiausia nuoširdžių šypsenų sulaukia dovanų įteikimas su balionais! Ir tik Jums spręsti, kaip panaudosime balionus – pakuosime pačią dovaną į baliono vidų ar jie bus pakuotės išorėje/viduje. Kolekcija šypsenų bus surinkta!
  • Kvietimai ant balionų. Norite šiais metais svečius į savo šventę pakviesti neįprastai? Siūlome balionus su Jūsų tekstu, kurį įteikus Jūsų šventės svečiams, jie sužinos  kur, kada bei  į kokią šventę yra kviečiami!

Daugiau paslaugų ir informacijos apie balionų galimybes prekybos vietoje priešais RIMI.

Dalintis: