Kalba
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos
Sutinku

Čili Pizza

Darbo laikas:
I-VII: 09:00–21:00

+37061551691
info@cili.eu
http://www.cili.lt/

ČILI PIZZA – dar daugiau skonio ir kokybės! Prieš 25 metus, atidarę pirmą restoraną, vieni pirmųjų Lietuvoje savo meniu papildėme įvairiausiomis picomis. Mes nenustojame kurti ir ieškoti naujų receptų gardžioms picoms (viena didžiausių naujienų – Romos picos) ir kitiems patiekalams. Kasdien dirbame tobulindami meniu, ieškodami kokybiškų produktų, patikimų partnerių ir tiekėjų. Viskas tam, kad norėtumėte grįžti.

Atnaujintame ČILI PIZZA meniu jus pasitiks mūsų pasididžiavimas – Romos picos, kurias kepame pagal specialų receptą iš itališkų miltų, o tešlą minkome rankomis, kad mintimis nors trumpam nusikeltumėte į istorija kvepiantį miestą. Padidinome ir karštų patiekalų porcijas, kad iš mūsų restoranų išeitumėte sotūs ir laimingi, o prie pasirinktos mėsos ar žuvies patiekalų patiekiame dar daugiau daržovių ir jūsų pasirinktą garnyrą.

Atraskite naujus užkandžių skonius! Naujajame meniu nemažai užkandžių pritaikyti dalinimuisi, tad galėsite ne tik ragauti, bet ir mėgautis jais kartu su šeima ir draugais. Pažadame, užteks visiems.

Esame draugiški augintiniams, tad į ČILI PIZZA mielai kviečiame užsukti ir su jais.

ČILI PIZZA – gera būti kartu!

Draugaukime Facebook ir Instagram paskyrose.

Dalintis: