Kalba
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos
Sutinku

Ponas Balionas – balionų meno meistrai

Galioja iki: 12 31

„Ponas Balionas” – balionų meno meistrai, kurie ne tik sukurs šventę iš balionų, tačiau ir padės ją sukurti Jums patiems. Pas mus rasite didžiausią balionų pasirinkimą kiekvienos šventės proga. Be gausios balionų įvairovės turime ir šventinės atributikos, fejerverkų, galime paruošti Jums staigmeną ,,balionai dėžėje”, supakuoti Jūsų dovanas. „Pono Baliono” parduotuvėje šalia Rimi infocentro viskas vienoje vietoje jūsų šventei!
• Prekyba balionais. Pas mus rasite didžiausią balionų pasirinkimą kiekvienos šventės progai – begalė balionų spalvų, formų, blizgumų kiekvienai temai.
• Balionai su heliu. Siūlome įvairiaspalvius latekso ar teminius folinius balionus, kuriuos galėsite padovanoti ar pasipuošti savo šventės vietą. Manote, jog didesnis balionas – didesnis efektas? Tokiu atveju, rinkitės pusmetrinius arba metro skersmens balionus!
• Balionų dekoracijos. Norite standarto – įėjimą papuošti balionų arka, o galbūt norite organiškomis balionų dekoracijomis papuošti savo šventės fotosieną? O galbūt išraiškingiau būtų tortas iš balionų?! Kreipkitės – įgyvendinsime net pačias nerealiausias Jūsų fantazijas! Daugiau puošimų pvz.: https://www.ponasbalionas.lt/atlikti-darbai.
• Individualizuoti balionai. Atsibodo standartiniai palinkėjimai ir paveikslėliai? Kreipkitės, ant balionų atspausdinsime Jūsų norimą tekstą, sveikinimą, palinkėjimą ar netgi ir nuotrauką.
• Balionai dėžėje. Norite padaryti staigmeną šventės kaltininkui jo šventės dieną? Gavėjas tikrai apsidžiaugs, kai vos pradėjus išpakuoti didelę dėžę-dovaną iš jos išskris puokštė netikėtų helio balionų! Taip pat galimas ir dovanos pristatymas gavėjui tiesiai į jo namus.
• Balionų lankstymas. Norite prasmingai užimti vaikus jų šventės dieną? Siūlome lankstymo iš balionų užsiėmimus, kurių metu vaikai ne tik pamatys neregėtų balionų vaizdinių, tačiau ir patys galės kurti gaminius iš balionų!
• Balionai fotosesijoms. Siūlome įamžinti Jūsų šventę nuotraukose su balionais. Rekomenduojame metrinius helio balionus, skaidrius it stiklas balionus su žaluma ar žiedlapiais baliono viduje. Kad vaizdas nuotraukose būtų dar efektingesnis, siūlome balionų juosteles papuošti žalumos šakelėmis arba kutais.
• Švenčių efektai. Norite dar daugiau netikėtumų? Balionų lietus, balionų sprogdinimas, kai iš jų iškrenta šūsnis mažų balionų.. helio balionų paleidimas iki lubų, šviečiantys balionai… Tereikia tik išsirinkti, koks efektas labiausiai pagyvintų Jūsų šventės temą ir, pažadame, ji taps dar įspūdingesnė!
• Dovanų pakavimas. Pakuojame dovanas ne tik standartiškai į dovanų pakavimo popierių.. kai kurias Jūsų dovanas galime supakuoti netgi į patį balioną!
• Kvietimai ant balionų. Norite šiais metais svečius į savo šventę pakviesti neįprastai? Siūlome balionus su Jūsų tekstu, kurį įteikus Jūsų šventės svečiams, jie sužinos kur, kada bei į kokią šventę atvykti!
Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas el. p. info@prisipusksypsena.lt, tel. 863493235, arba „Ponas Balionas” parduotuvėje netoliese RIMI infocentro.

Dalintis: