Language

Register and win

Valid until: 12 31

Dovanokite NØRDIKOS dovanų korteles ir laimėkite PUŠKU PUŠKU sėdmaišius SEAT! REGISTRUOKITE ČIA.

Iki 2023 m. gruodžio 31 d. įsigykite NØRDIKOS dovanų kortelę (10-500 Eur vertės) prekybos slėnio NØRDIKA informacijoje („Gera dovana” saloje prie centrinės a.), registruokite čekį ir laimėkite vieną iš dešimties PUŠKU PUŠKU sėdmaišių SEAT! Laimėtojai galės rinktis iš 2-jų spalvų.

Akcijos „Atėjo laikas patingėti“ taisyklės

 

1.                                 Bendrosios sąlygos

Akcijos „Atėjo laikas patingėti“ (toliau tekste – „Akcija“) organizatorius – UAB „Nordika prekybos slėnis“, adresas Vikingų g. 3, Vilnius (toliau tekste – „Organizatorius“).

Akcija vyksta nuo 2023 m. gruodžio 1-31 d.

Akcija vyksta tik prekybos slėnyje NØRDIKA.

Akcijoje gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos rezidentai, išskyrus UAB ,,Nordika prekybos slėnis“ darbuotojus, jų šeimos narius, o taip pat kitus asmenis, susijusius su akcijos organizavimu, tarp jų ir prekybos slėnyje NØRDIKA esančių parduotuvių, kavinių, restoranų ir paslaugų teikimo vietų darbuotojus.

2.                                 Dalyvavimas akcijoje

Norint dalyvauti akcijoje, reikia įsigyti bent 1 (vieną) NØRDIKOS dovanų kortelę prekybos slėnio NØRDIKA informacijoje („Gera dovana“ saloje). Dovanų kortelės vertė gali būti nuo 10 iki 500 Eur ir nordika.lt užregistruoti čekį.

Galioja 2023 m. gruodžio 1-31 d. čekiai.

Vienos registracijos metu turi būti užfiksuotas čekis ne mažiau kaip 10 EUR (dešimt) eurų vertės.

Vienas čekis gali būti registruojamas tik 1 (vieną) kartą.

Galioja tik NØRDIKOS informacijoje („Gera dovana“ saloje) įgyti čekiai.

Vienas čekis, kuriuo įgyta ne viena dovanų kortelė, gali būti registruojamas tik vieną kartą.

Vienos registracijos čekis pretenduoja į vieną iš 10-ies akcijos komunikacijoje minimų prizų.

Prizų laimėtojai bus traukiami burtų keliu ir su jais susisiekiama registracijoje nurodytu el.pašto adresu iki 2024 m. sausio 10 d.

Organizatoriai neatsako jei galimybėms pasinaudoti akcijos prizu ar jo suteiktomis teisėmis sutrukdo laimėtojo asmeninės ar su juo susijusios aplinkybės. Minėtais atvejais jokie laimėtojo nuostoliai bei nepanaudoto laimėjimo vertė nekompensuojami.

Prizų išdavimas vykdomas prekybos slėnyje NØRDIKA arba „Pušku pušku“ atstovybėje Organizatoriaus ir laimėtojo sutartu laiku.

Prizų atsiėmimas vykdomas 2 savaites nuo laimėtojų informavimo apie prizų laimėjimus, t.y. iki 2024 m. sausio 31 d. imtinai.

3.                                 Prizai
  • Akcijos prizai: sėdmaišiai SEAT.
  • Prekių grąžinimo atveju, pirkėjas turi grąžinti ir Akcijos metu gautą prizą.
  • Prizų kiekis – 10 vnt (5 vnt. „Petrol“ ir 5 vnt. „Mustard“ spalvos). Sėdmaišio spalvą bus galima rinktis tol, kol baigsis visi akcijai numatyti 5 kiekvienos spalvos sėdmaišiai.
4.                                 Skundo teikimas ir jo teisminė nagrinėjimo tvarka

Visi skundai dėl šios Akcijos turi būti pareikšti raštu, aiškiai nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus dokumentus ir jų kopijas su skundo nuoroda. Skundas turi būti siunčiamas Akcijos Organizatoriui UAB „Nordika prekybos slėnis“, adresas Vikingų g. 3, Vilnius iki 2024 m. sausio 5 d. Akcijos organizatorius peržiūri pretenziją ir per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo pretenzijos gavimo dienos pateikia savo atsakymą.

  1. Dalyvio išlaidos, susijusios su dalyvavimu loterijoje

Akcijos dalyviui tenka bet kokios jo išlaidos, susijusios su akcijos prizo atsiėmimu ir su tolesniu prizo naudojimu.

Akcijos dalyviui tenka bet kokios kitos išlaidos, priklausančios nuo asmeninės akcijos dalyvio situacijos.

Visi su Akcijos prizu susiję privalomi valstybiniai mokesčiai, jei tokių būtų, bus sumokėti akcijos organizatorių.

  1. Kitos sąlygos

Akcijos Organizatorius neatsakingas už bet kokias dalyvio asmenines išlaidas, susijusias su dalyvavimu akcijoje (pvz.: atvykimas atsiimti prizo ir pan.), taip pat neatsakingas už prizų gamybą ar kokybę.

Prizo vertė jokiais atvejais neišmokama grynaisiais ir nekeičiama į kitas prekes.

Organizatorius įspėja, kad reklaminėje medžiagoje pateikta informacija apie akciją yra tik informacinio pobūdžio.

Akcijos Organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles iš anksto apie tai nepranešę Akcijos dalyviams, tačiau pakeitimus paskelbti tais pačiais kanalais, kuriuose paskelbtos pačios Akcijos taisyklės.

Share: